"לא דומה לשום לימוד תנ"ך שהיה לי לפני כן"

אין הרבה קורסים שיכולים לשנות חיים. המסע המקוון אל ספר יהושע יפגיש אותך מחדש עם הספר, עם הדמות המופלאה של יהושע ועם התנ"ך כולו - וימלא לך את החיים בתוכן חדש, עוצמתי ומרתק.
מול המדיה, ההתמכרות לרשתות החברתיות והתרבות החומרנית, ובזמן של חולשה לאומית, חיבור מחדש לתנ"ך יפיח רוח אדירה בעם הזה, רוח שכל כך חסרה!

מול חולשה לאומית - זה הזמן להתחבר מחדש לתנ"ך!

כמה כואב לכולנו לראות את מה שקורה.
השסע שגובר, ציבורים שלמים שנראה שאיבדו את הדרך ואת החיבור הכי בסיסי לזהות ולמסורת.
מה עושים?
זה הזמן למשהו חדש. משימה חדשה. ממש כמו אז, כשנקראנו לדגל לחדש את הברית עם הארץ.
עכשיו – התנ"ך.
בתנ"ך נמצאות התשובות לכל מבוכות הדור! כשנצליח להתחבר מחדש לתנ"ך, נתחבר מחדש לעצמנו, למקור הכוח והאמונה שלנו.
זה יתן עצמה אדירה ואור גדול לעם שלנו שקצת נבוך.
אנחנו קוראים לכם לדגל. זו המשימה החשובה ביותר – אל תישארו בחוץ!

הלומדים בספרים ובקורסים שלנו מספרים:

להבין מחדש את ספר יהושע - ולפגוש מחדש את לימוד התנ"ך

גם אתם מרגישים את השחיקה וההשפעה החברתית. מתגעגעים לחום של לימוד התורה, לחיבור העמוק והישיר לקב"ה. אבל העומס… החברים שמסביב, הפרטנרים בעבודה או בעסק – זה כבר לא מה שהיה אז, בישיבה ובמדרשה.

המדיה סוחפת, הנסיונות להרים את הראש ולהפסיק את ההתמכרות לעוד כתבה ועוד פוסט קשה מתמיד.

התשובות האמיתיות נמצאות בתנ"ך.

הגיע הזמן להתחבר מחדש. לקבוע לימוד קבוע, שבו תפגשו פגישה חדשה, מרתקת ומלאה רוח גדולה, את יהושע. תפגשו את עם ישראל שנכנס לארץ ובונה את המדינה החדשה שלו בתוכה. תתחברו לרוח הגדולה, לעומק העצום של דברי חז"ל על ספר יהושע. תנשמו את האויר המתוק של ארץ ישראל כשעם ישראל מגיעה אליה, כובש אותה ומתנחל בה לעולם.

אנו מזמינים אתכם לחוות את החיבור המחודש הזה. כן, אנחנו יודעים שכבר למדתם את יהושע ואולי יותר מפעם אחת, ואתם בכל זאת מרגישים שלא הבנתם באמת את האוצרות הגדולים. אנחנו מתארים לעצמנו שגם אתם אולי קצת מיואשים מללמוד שוב ולא להבין מה יש פה מעבר ללימוד בקיאות של פסוקים עם רש"י.

לכן אנחנו מזמינים אתכם לקורס הזה. אתם תוכלו לפגוש את ספר יהושע באופן יסודי ומרתק, ולקנות בצורה קלה וברורה נקודת מבט שתלך ותיבנה אצלכם מפרק לפרק. דרך ההגשה הקלה והנעימה, התוכן שהוא שזירה של עשרות פרשנים על הספר לכדי תמונה כללית אחת – כל אלה יביאו אתכם לרמת הבנה חדשה לגמרי של ספר יהושע, והאמת שגם יתנו לכם מבט חדש ועמוק על התנ"ך כולו.

היכנסו עכשיו ותקבעו לעצכם לימוד קבוע ומרתק, שיאיר לכם את התנ"ך באור חדש וימלא אתכם רוח חדשה!

הקשיבו למי שכבר למד בבני ציון

השקנו עכשיו את 'יהושע במבט רחב' - וזו הזדמנות שאסור לפספס

הקורס הדיגיטלי 'יהושע במבט רחב' הוא פרי עבודה מעמיקה ויסודית של כעשר שנים, אותה יצרו תלמידי חכמים מובילים בתחום התנ"ך בראשות הרב יואב אוריאל.

השקת הקורס הזה הגיעה לאחר המון עבודה, ואנחנו מתרגשים לשתף אתכם במוצר המוגמר והיפה!

לרגל ההשקה, המחיר ידידותי במיוחד. במקום המחיר המלא של 400 ש"ח, מחיר ההשקה הוא 190 ש"ח בלבד!

המחיר יעלה בקרוב, אז אם התנ"ך קרוב לליבכם, ואם אתם רוצים להתחדש בתחום שימלא אתכם רוח חדשה - הזדזרזו ונצלו את ההזדמנות!

דקות
0
פרקים
0
נושאים
0
פרשנים
0

את הקורס הדיגיטלי 'יהושע במבט רחב' מעביר הרב יואב אוריאל, ראש תנועת בני ציון. הקורס הזה מרכז מחקר, לימוד ועריכת החומר במשך שנים על ידי צוות 'בני ציון'. יש בו תמצית של כ-50 פרשנים שונים, ששזורים יחד להבנה חדשה ומאירים את ספר יהושע כולו באור חדש.

הקורס בנוי מ-20 פרקים ושבעה נושאים שונים. שלוש נושאים שהם מבט כללי על הספר, דרך סקירה כללית ודרך הפרשנים והמדרשים, וארבעה 'חטיבות' של הספר שבהם יש יותר התעמקות בפרקי יהושע לאור המבט הכללי.

אנו ממליצים ללמוד את הקורס במקום רגוע ושקט, ולסכם לעצמכם דברים שהתחדשו – זו הדרך המומלצת בכדי להפיק את המירב מהקורס ולאפשר לעצמכם חזרה מהירה על מה שלמדתם.

המלצה נוספת היא לשמוע את הקורס במקביל ללימוד הספר, כאשר שלושת הנושאים הראשונים יילמדו בנפרד ולפני הלימוד, וארבעת הנושאים האחרונים יילמדו במקביל ללימוד בבקיאות של פרקי הספר שבהם הם עוסקים.

כך תגיעו למצב שאתם מחוברים מחדש לספר יהושע, מבינים את החידוש העצום שעולה מהספר כולו – וגם יודעים כיצד האור הכללי הזה בא לידי ביטוי בכל פרק בספר.

בואו נדבר על מחיר ההשקה המפתיע

אתם צודקים. 190 ש"ח לקורס של 20 פרקים שהם פרי עבודה של שנים - זה סכום זול במיוחד וקצת מוגזם. למה בכל זאת זה המחיר?

קודם כל, כי אנחנו מאוד רוצים שכמה שיותר אנשים ילמדו את הקורס הזה. בעיננו יש פה בשורה גדולה, שככל שנפיץ אותה ואנשים רבים יצטרפו אליה - כך ילך ויגבר החיבור העמוק של עם ישראל לתנ"ך.

שנית, בגלל ההתרגשות!

בני ציון קיימת כבר כעשר שנים, וזכינו להוציא שישה ספרים על מגילות התנ"ך וספר יונה, ועוד עשרות ספרים בדרך. אנחנו גם מעבירים שיעורים והרצאות ברחבי הארץ, וב"ה מאות רבות כבר לומדים תנ"ך בשיטת בני ציון. ובכל זאת - השקת הקורס הדיגיטלי הראשון שלנו הוא סיבה למסיבה.

אז זה מחיר ההשקה - 190 ש"ח בלבד. אם התנ"ך קרוב ללבכם, ואתם מבינים שזו הזדמנות להתחבר אליו מחדש, ולמלא את החיים שלכם באור חדש וברוח חדשה וגדולה - נצלו את ההזדמנות ורכשו עכשיו את המסע המיוחד אל ספר יהושע!

ואם תתאכזבו? פשוט מאוד: תקבלו את הכסף בחזרה

אנחנו ממש לא מאמינים שזה יקרה. גם בגלל שבאמת מדובר במסע מיוחד ומרתק אל התנ"ך, וגם בגלל שעשרות התלמידים שלנו ומאות הלומדים בפלטפורמות השונות מספרים לנו כמה לימוד התנ"ך בדרך המיוחדת של בני ציון שינה להם את החיים.

ובכל זאת החלטנו לתת לכם אחריות מלאה, ולהתחייב שאם בכל זאת תחשבו לאחר שתלמדו את הקורס שזה לא מה שציפיתם וחבל שרכשתם אותו - נבטל את הרכישה ונחזיר לכם את מלוא הסכום.

פשוט - כי אנחנו לא מוכנים שיהיו לנו תלמידים מאוכזבים. מבחינתנו רכישה של קורס, ספר או כל דבר אחר היא כרטיס כניסה אל בית המדרש שלנו. ובבית מדרש לא כופים אף אחד להישאר...

צלמו מסך: רכשתם, למדתם והתאכזבתם? צרו איתנו קשר ב-30 הימים לאחר הרכישה - ונבטל את העסקה. הכסף יוחזר אליכם במלואו.

אז אין עוד סיבה לא להיכנס פנימה. כנסו עכשיו ותצטרפו אל לומדי התנ"ך שמתחברים ומתמלאים!

צפו בפרק הראשון של הקורס יהושע במבט רחב!