מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות - אתר בני ציון

ברוך הבא לאתר "בני ציון".

אנו מגנים על הפרטיות של מבקרי האתר ומתחייבים לשמירה על המידע האישי שאתם מספקים לנו. מדיניות הפרטיות שלנו מסבירה את סוגי המידע שאנו אוספים, את שימושים האפשריים למידע זה ואת זכויותיכם בנוגע למידע האישי.

איסוף מידע

אנו אוספים מידע אישי שאתם מספקים לנו באופן רשום על ידי רישום לאתר או בעת השתתפותכם בשירותים שלנו.

המידע האישי שאנו אוספים כולל את הפרטים הבסיסיים שלכם כמו שם, כתובת דוא"ל, מיקום גיאוגרפי ומידע שונה שאתם מספקים באופן מודע ורשום.

כל המידע שאתם מספקים לנו חופשי רק על פי בחירתכם. אין חובה למסור את המידע, אך במקרה של אי מסירתו עשויים להיות מגבלות בגישה לשירותים מסוימים.

על פי בקשתכם, אנו יכולים לבצע אימות פרטים כדי לוודא את המידע שסופק.

שימוש במידע

המידע האישי שאנו אוספים משמש למטרות ספציפיות והוא מוגבל למסגרת השירותים שאתם משתמשים בהם או למטרות הנגזרות מהשירותים שאתם מבקשים.

אנו רשאים להשתמש במידע זה לצורך יצירת קשר איתכם, לספק לכם שירותים, להציע מוצרים רלוונטיים, להתאים את האתר לצרכים שלכם ולשפר את האתר על פי מידע סטטיסטי.

ייתכן שנשמור מידע על הגלישה, תוכנים, פעולות ושימושים שבוצעו, אמצעי תשלום ועוד. בני ציון רשאית לשמור את המידע, כולל בפלטפורמות צד שלישי שמשמשות לתפעול האתר.

אנו מתחייבים שלא להעביר פרטים אישיים לגורם אחר, מלבד במקרים המפורטים בסעיף הבא.

מסירת מידע לגורמים שלישיים

בני ציון לא תמסור מידע אישי לגורמים שלישיים, למעט במקרים הבאים:

מקרים בהם אושרה העברת המידע על ידי המשתמש.
מקרים בהם בני ציון סבורה כי העברת המידע נחוצה למניעת נזק למשתמש, בכלכלי, גופני או אחר.
מקרים בהם משתמשים ניהלו פעולות המנוגדות למדיניות השימוש באתר, או הנוגדות לחוק.
מקרים בהם בני ציון תקבל צו שיפוטי המורה למסור את הפרטים.
מקרים של צרכים משפטיים בהם בני ציון נדרשת למסור את המידע.
גורמים שמספקים שירותים לחברה והמידע האישי רלוונטי לגביהם, ובתנאי שהם מתחייבים לא למסורו לגורם אחר.
גורמים שפועלים בשיתוף פעולה עם בני ציון והמידע האישי רלוונטי לצורך הספקת השירותים למשתמש.

שונות

במקרה שבו בני ציון תתארגן מחדש, תשנה את שמה, או תכונן שותפות עם חברות אחרות, תהיה בני ציון רשאית להעביר את המידע לחברה החדשה בתנאי שהיא תהיה כפופה למדיניות הפרטיות הזו.

המשתמש מתחייב לספק מידע אמיתי ומדויק שמתייחס אליו ולא לגורם אחר.

בני ציון רשאית לשלוח עדכונים ומידע שיווקי בדבר שירותים שהיא מציעה, באמצעות הודעות סמס, וואצאפ, מייל, הודעות דחיפה ואמצעים אחרים. עם זאת, בני ציון מתחייבת להפסיק שליחת תוכן שיווקי אם המשתמש ביקש שלא לקבל תוכן שיווקי באמצעות פניה מפורשת למייל –

האתר עשוי להשתמש בעוגיות (cookies) או טכנולוגיות אחרות לצורך תפעול ואבטחת האתר, וגם לאיסוף נתונים סטטיסטיים על השימוש באתר. בני ציון מתחייבת להצפין את קבצי המידע מסוג זה ולא למסרם לצדדים שלישיים, מלבד חברות העובדות בשותפות עם בני ציון למטרת מיטוב השימוש באתר או למטרות נוספות הנקובות במדיניות הפרטיות הזו.

המשתמש יכול בכל עת למנוע את שימוש בעוגיות או למחוק את הקבצים הקיימים על ידי הדפדפן בו הוא גולש באתר. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי מחיקת או מניעת השימוש בעוגיות עשויה למנוע את השימוש המיטבי באתר.

אנו ממליצים לעיין גם בתקנון האתר לפני כל שימוש באתר בני ציון