מתחדשים בתנ"ך

סדרת ימי עיון מקוונים עם מיטב הרבנים

כולנו מכירים את הצביטה הזו בלב, כשנפגשים עם פסוקים או דמויות מהתנ"ך ואנחנו יודעים שאנחנו לא מכירים אותם.
כולנו רוצים להיות מחוברים יותר. מבינים שהתנ"ך הוא מקור הכוח שלנו, וערש הולדתנו הרוחני.
כולנו יודעים שמול שבר אדיר, מחלוקות עצומות וחולשות רוחניות בעם ישראל – התנ"ך הוא התשובה הכי טובה.
כולנו גם יודעים שבתוך השגרה העמוסה והשוחקת, לא באמת נצליח לקבוע את עצמנו בתנ"ך בצורה רצינית, שיטתית ומחוייבת.
מה יהיה?
השנה, יש דרך להתחבר לתנ"ך ברצינות, בעמקות וגם בנוחות וקלות.
הכירו את התוכנית המיוחדת והחדשה שלנו – מתחדשים בתנ"ך! יחד נלמד את ספר מלכים במשך שנה שלמה, בשיעורים מקוונים לקראת כל ראש חודש, ונרוויח גם הכנה איכותית לחגים עם שורת רבנים מובילים בתנ"ך.
כל זה במחיר השקה של 300 ש"ח בלבד!
מורים - אנחנו שמחים לבשר שהתוכנית מוכרת כגמול השתלמות!

איך זה עובד?

בשנה הקרובה נערוך עשרה ימי עיון מקוונים. כל יום עיון כזה יעסוק בסוגיה מספר מלכים, שקשורה לחג המתקרב או לחודש בו נערך יום העיון. בכל יום עיון נשמע שלשה שיעורים שיעסקו בסוגיה, כך שנרוויח הבנה עמוקה ורצינית, יחד עם הכנה מיוחדת לחג המתקרב.

אפשרות מיוחדת ומומלצת שאנחנו עובדים עליה בימים אלו, היא הצטרפות במקביל לקבוצת הלימוד המקוונת במלכים. בקבוצה נלמד יחד את ספר מלכים 'על הסדר', כולל הכוונה של הרב יואב אוריאל אל מקורות עיקריים להבנת הפרק, ושיעור מסכם בכל פרק זמן. כך תרוויחו גם העמקה עם גדולי הרבנים בסוגיות השונות בספר – וגם למידה שיטתית של הפרקים בספר מלכים.

בעלות של 300 ₪ לשנה בלבד (בתקופת ההשקה), תקבלו גישה מלאה לכל ימי העיון בתנ"ך בשנה הקרובה. בסוף השנה הזו תדעו סוף סוף הרבה יותר טוב את ספר מלכים, ותהיו מחוברים לתנ"ך!

תכנית 'מתחדשים בתנ"ך' היא חלק מבשורת 'תנ"ך למשפחה' לזכר מעין פלסר ז"ל

כל היתרונות של 'מתחדשים בתנ"ך'

מה בתוכנית?

מתחדשים בתנ"ך - כל השאלות, כל התשובות

התכנית נועדה להקנות קנין רציני בספר מלכים ובתנ"ך בכלל. מנסיוננו אנו יודעים שיהיה קשה מאד לצאת מהבית ולנסוע בקביעות לשמוע את השיעורים הגדולים אליהם נזכה בעז"ה. הלימוד מרחוק מאפשר לכולנו ללמוד ולהיפגש באופן עקבי וסדיר.

בנוסף, המפגשים בזום איפשרו לנו לשמוע את כל הרבנים הגדולים המומחים בנושאים הנלמדים בתכנית ימי הלימוד.

נציין כי אנחנו עובדים קשה כדי להכין בשנה הקרבה גם הפתעות נוספות בדמות מפגשי לימוד פיזיים.

המשימה שלנו בתוכנית מתחדשים בתנ"ך השנה היא לפגוש את ספר מלכים באופן רחב ועמוק, דרך סוגיות היסוד שלו.

בכל חודש נתרכז באחד מן הנושאים המרכזיים של הספר.

ספר מלכים הוא מקיף מאד ונוגע למועדים רבים בלוח השנה, ולכן  התאמנו את סדר הנושאים גם לחגים והמועדים השונים. כך נרוויח שברוב החודשים הלימוד יהווה הכנה מיוחדת ועמוקה לקראת מועדי החודש.

אנו נלמד תנ"ך. פשוט כך.

נלמד את הפסוקים, את הפרקים, את המבטים הכלליים ואת העקרונות הרוחניים.

בשנים האחרונות צברנו ניסיון גדול בשיעורים לזום בקהל הרחב. לקראת המפגשים השנה יצרנו נוהל סדור ומדוייק של כל היבטי המפגש. כבר מעכשיו אנו דואגים לכך שבעזרת ה' הכל יעבוד כמו שצריך.

בחרנו ספר שביחס לשאר ספרי התורה והנביאים הוא מוכר פחות, ויחד עם זאת לא קשה מדי.

בעז"ה תראו בעצמכם כיצד הלימוד בספר מלכים יפגיש אותנו עם הסיפורים המכוננים של העם שלנו, באופן שיטמיע בתוכנו את המוכר, ויוסיף על גביו מבטים חדשים ורעיונות גדולים.

יחד נזכה לקנין גדול ומשמעותי בתנ"ך.

עת לחינם ועת לתשלום. גם אנחנו בבני ציון מספקים את רוב התכנים שלנו בחינם, ואתם מוזמנים בכל רגע לקרוא או לשמוע את אלפי התכנים באתר שלנו, להצטרף לקבוצות של הפרשות והחגים ועוד.

אבל קניין אמיתי ורציני דורש יותר: גם מאיתנו וגם ממך. כדי שנוכל לעשות את התכנית הזאת באופן הרציני והמקיף ביותר – נכון יותר לעשות זאת בתשלום.

חשוב מכך: הניסיון מלמד שהלימוד שלך בתכנית בתשלום יהיה עקבי ועמוק הרבה יותר מאשר פגישה עם התכנים שאנחנו דואגים לשלוח לך בלי השקעה דומה מצידך.

זו עוד סיבה שכדאי לך להצטרף ולהכיר!

כל הרבנים והרבניות שילמדו בימי העיון לומדים ומלמדים תנ"ך לאורך שנים ארוכות. לכולם משנה סדורה בתחום שכדאי מאד להכיר. השקענו חשיבה אין סופית ותיאומים רבים כדי להגיע לצוות הרבנים המתאים ביותר ללמד את כולנו על ספר מלכים, וברוך ה' הצלחנו בכך מאוד!

יתרון גדול בימי עיון פעם בחודש בלבד, בתאריכים קבועים וידועים מראש, הוא הגמישות הרבה שהם מאפשרים, והאפשרות  לעגן את לימוד התנ"ך בחיים. כך נצליח להסתדר כמעט עם כל העיסוקים האחרים.

במידה ולמרות זאת לא תוכלו להגיע לחלק מן השיעורים – נדאג לשלוח את ההקלטות המלאות.

האחריות המלאה: לא אהבתם לא שילמתם

זה לא יקרה, אנחנו בטוחים בכך. לא רק בגלל שימי העיון מרתקים וצוות הרבנים מורכב מהרבנים הגדולים ביותר, אלא גם בגלל הניסיון שלנו שכולל אלפי לומדים ולומדות בנתיבים השונים של בני ציון, שכולם מאוד מחוברים ומרגישים התחדשות גדולה בחיבור לתנ"ך.
ובכל זאת, חשוב לנו שתדעו: אנחנו נותנים אחריות מלאה. אם תרגישו לאחר יום העיון הראשון או השני שלא קיבלתם מה שציפיתם לקבל - תוכלו לפנות אלינו במייל ולומר לנו את זה, ואנחנו נבטל מיידית את החברות שלכם ב'מתחדשים בתנ"ך', ונשיב לכם את דמי המנוי ששילמתם במלואם.
כמו כן, אם יווצרו אילוצים ושינויים במהלך השנה, תוכלו לפרוש בכל שלב מהתוכנית, ואנו נזכה אתכם על הסכום היחסי ליתרת ימי העיון.
אז באמת שאין ממה לחשוש - פשוט הצטרפו ותראו!

גמול ההשתלמות

שאלתם אותנו כל כך הרבה פעמים על תוכניות לימוד בבני ציון האם הם מוכרים כגמול השתלמות.
ובכן - הפעם התשובה למרבה השמחה היא שלגמרי כן!
אנחנו בשלבים האחרונים של קבלת האישור, וכבר בודאות של 95% שהתוכנית תוכר כגמול השתלמות. כך תוכלו השנה לקבל את הגמול תוך כדי לימוד משמעותי מאוד בדבר שתמיד רציתם ללמוד.
הערה חשובה: כאמור האישור הסופי עדיין מתעכב, ולכן במידה ויקרה משהו לא צפוי שיוביל לביטול העניין, אנו נודיע על כך מיד - וכמובן נבטל את החברות בתוכנית ונחזיר את התשלום לכל מורה שיכתוב לנו שהוא מעוניין בכך.

טובים השניים: מנוי שני בחצי מחיר!

לרגל השקת התוכנית ובעקבות הרצון שלנו להגיע לכמה שיותר לומדים, אנו מכריזים על מבצע 'חבר מביא חבר'. תוכלו לרכוש שני מנויים לתוכנית, ולשלם בסה"כ 450 ש"ח במקום 600!
מומלץ מאוד לשימוש עבור שני בני זוג, או לחברים נוספים שאתכם בעבודה או בישיבה ויהיו מעוניינים להצטרף.
הכניסו את הקופון 'חבר' בדף התשלום - והמחיר יתעדכן אוטומטית.
אז אל תשמרו לעצמכם את ההתחדשות בתנ"ך - שתפו אותה עם חברים ותהנו גם מהפצת התורה, וגם מההנחה המשמעותית!

הלומדים ב'בני ציון' מספרים

הלימוד המיוחד בבני ציון

ארגון 'בני ציון' הוא ארגון מוביל את לימוד התנ"ך בישראל. הרב יואב אוריאל, מייסד בראש ארגון בני ציון והעומד בראשו, כתב ספרים על חמש מגילות ובקרוב בעז"ה יוציא לאור את הספר 'מכלל יופי' על ספר שופטים. הרב אוריאל מלמד תנ"ך לאלפי תלמידים, בישיבות, במכללות, בשיעורים ברחבי הארץ ובבית המדרש המיוחד ללימוד תנ"ך שהקים לפני כשנתיים.

אנחנו קוראים לשיטת הלימוד שלנו "מכלל יופי". זה גם שמם של הספרים שיצאו על חמש מגילות ועתידים לצאת בעז"ה על כל התנ"ך. בשיטה זו, אנו רואים כיצד המבט הרחב על כל ספר וכל סוגיה בתנ"ך, דרך הבנת ההקשר ההיסטורי שלה ודרך סקירה של דברי חז"ל והפרשנים, נותנת מבט חדש, עמוק ובהיר במיוחד על הספר. לאחר הסקירה הרחבה הזו, שהיא פרי של עשרות שנות מחקר ולימוד, כל הספר מאיר באור חדש וכל הפסוקים מובנים פתאום הרבה יותר.

מאות התלמידים של בני ציון מספרים על חווית לימוד שמביא לגילוי מחדש של התנ"ך, וחיבור עצום אליו.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולראות בעצמכם!

הכירו את תוכנית 'תנ"ך למשפחה' לזכר מעיין פלסר ז"ל

התוכנית המיוחדת 'מתחדשים בתנ"ך' היא חלק מהפרוייקט הרחב שלנו של תנ"ך למשפחה, לזכר מעיין פלסר ז"ל.

במשך יותר מעשור, בני ציון בנתה עולם שלם, עמוק ורחב, של לימוד תנ"ך. כתבנו ספרים, העמדנו תלמידים, הקמנו אתר ענק ומצליח, הדרכנו מורים והעברנו שיעורים בקהילות ובישיבות.

אולם הרגשנו יש מרחב אחד, יסודי וקיומי ביותר, שעבורו עדיין לא נפתחו שערי לימוד התנ"ך באופן מערכתי: המרחב של המשפחה.

המשפחה היא כר הצמיחה של הנפשות. כל תנועה של חיים בריאים וכל תהליך של התגדלות בתורה מבוססים על חיי משפחה שמחים ומצמיחים.

בימינו המשפחה עומדת במוקד המאבק. מגמות אדירות ותהליכי עומק מנסים לערער דוקא את התא המשפחתי. הגורמים הלוחמים בעם ישראל ובתורה זיהו כי המשפחה היא מקור החוזק שלנו, ועל כן הם מפנים את חיציהם דוקא כלפיה.

אל מול מגמות אלו, החלטנו לצאת למהלך רחב היקף של פתיחת שערי התנ"ך למשפחה. אנו פורסים כאן חזון הפותח מעיינות של בריאות ושל תורת חיים בעבור התא המשפחתי.

בתוך המשפחה ישנם כוחות שונים ומרכיבי נפש שונים, והיעד שהצבנו הוא לפנות אליהם בזה אחר זה ולהעמיד בעבור כל אחד מהם, מקור נובע של התגדלות בתנ"ך.

התכנית מוקדשת לזכרה של אישה גדולה ואימא מופלאה – מעיין פלסר ז"ל.