"כל המבט על מגילת אסתר מתחדש עם הספר הזה!"

אתם מכירים היטב את מגילת אסתר, כבר מהגן.

אבל כשתקראו את 'מכלל יופי' על מגילת אסתר – תרגישו שרק עכשיו אתם מכירים את הסיפור באמת.

עם החלק ראשון של הספר שסוקר את הרקע ההיסטורי,

והחלק שני שעובר פסוק אחרי פסוק,

והכל בעיניים של חז"ל (מעל 50 פרשנים על המגילה נמצאים בספר הזה!) –

מה הפלא שרבנים ענקיים מכל הציבורים ממליצים בחום ללמוד את מגילת אסתר עם הספר הזה?

הזמינו עכשיו, והספר יגיע אליכם תוך שבוע, וישנה לכם לגמרי את חג הפורים הקרוב!​

מגילת אסתר

השנה תבינו סוף סוף את העומק המיוחד ואת המשמעות ההיסטורית של מגילת אסתר!

מהו ה'חוק העליון' של פרס וכיצד גברו עליו מרדכי ואסתר?

מדוע המן העמיד בביתו קרש של תיבת נח העתיקה?

ומהו הסוד של חרבונה?

הספר 'מכלל יופי' על מגילת אסתר יפתיע אתכם שוב ושוב, כשתגלו כמה המגילה שחשבתם שאתם מכירים ומבינים – טומנת בחובה עומקים נפלאים.

הספר הוא מערך מופלא של הבנת מגילת אסתר. לכל אורכו נשמרת ההתייחסות לשאלה – מה מתחדש בפסוקים הנידונים, ביחס ל'אומר' של המגילה בכללה.  

הרב יואב אוריאל, ראש תנועת 'בני ציון' ללימוד תנ"ך, מוביל צוות של תלמידי חכמים שעברו במשך שנים על עשרות רבות של פרשנים, וכל החומר הרחב הזה עבר עריכה אחרי עריכה ותמצות אחרי תמצות עד שהפך לספר אחד, מסודר, בהיר ומאיר עיניים, שמאיר באור חדש את מגילת אסתר.

השיטה המיוחדת שוזרת את הפרשנים השונים למבט אחד רחב על המגילה, ומתוך כך מאירה כל פרק ופסוק באור חדש. מה הפלא שהשיטה הזו זוכה לשבחים רבים מכל מי שפגש אותה ולמד מהפירות שלה – מראשי ישיבות ורבנים ועד ללומדים ולומדות בכל רחבי הארץ!

ואם בסוף... לא תהנו מהספר?

קודם כל, אנחנו ממש לא מאמינים שזה יקרה. לא רק בגלל שאנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים, אלא בעיקר כי הניסיון מאלפי קוראים מראה שכל מי שרוצה ללמוד תנ"ך בצורה קלה, מהנה ועמוקה מאוד – נהנה ואוהב את הספרים שלנו, ולרוב אחרי ספר אחד מבינים את החידוש וממשיכים לשני ולשלישי.

אבל, אנחנו מוכנים בשמחה לתת לכם אחריות.

קניתם את הגירסה הדיגיטלית, התחלתם ללמוד והתאכזבתם? כתבו לנו ונחזיר לכם את המחיר המלא. קניתם ספר, עברו שבועיים ולא אהבתם? דברו איתנו, נחליט יחד לאיזה בית כנסת או ישיבה בסביבתכם נתרום את הספר, ואתם תקבלו את סכום הקניה במלואו.

קטע מתוך הספר, שעוסק באופיה של מלכות פרס.
הוא מדגים את שיטת הלימוד: הבנת ההקשר הרחב המאיר את המגילה באור חדש. מומלץ!

הקשיבו למי שכבר קרא את הספר והבין מחדש את מגילת אסתר!

שנים
0
עורכים
0
פרשנים
0
עמודים
0

סדרת 'מכלל יופי' היא אחד הפרוייקטים החשובים ביותר שלנו בארגון 'בני ציון'. בהובלת הרב יואב אוריאל שמנהל את 'בני ציון', עבדו שמונה עורכים שונים, שכל אחד מהם למד במשך שנים עשרות פרשנים, עיין בדברי חז"ל בגמרא ובמדרש ובספרי הראשונים והאחרונים, ומכל אלה יחד נוצרה יצירת מופת שמקנה מבט כללי ונרחב על הספר, וממנו ממשיכה אל הבנת כל פרק וכל פסוק. מדובר בפרוייקט שעוד לא היה כמוהו!

השפה הפשוטה בה אנו מקפידים לכתוב, דרך ההגשה של הדברים תוך שילוב סיכומים קצרים ובהירים – כל אלה מאפשרים לכל יהודי ויהודיה ללמוד בקלות, ולפגוש את המבט החדש והמעמיק על כל אחד מספרי התנ"ך!

'מכלל יופי' על איכה הוא תוצר של עבודה כזו, והתגובות עליו מעידות עד כמה הוא נגיש וקל, מובן ובהיר, ומקנה מבט חדש על מגילת אסתר!